O przedstawieniu

Czy spektakle „Tomek i Przyjaciele” odbędą się w zaplanowanym terminie?

W obliczu bardzo dynamicznej sytuacji w kraju oraz w odniesieniu do pojawiających się codziennie, nowych decyzji Prezesa Rady Ministrów oraz władz lokalnych pragniemy podkreślić, że wszelkie decyzje dotyczące prezentacji spektakl “Tomek i Przyjaciele” podejmujemy z uwzględnieniem postanowień władz centralnych i samorządowych. Bezpieczeństwo naszych widzów jest dla nas priorytetem.

Prosimy o sprawdzanie informacji dotyczących prezentacji spektaklu w Państwa mieście na dedykowanym danemu miastu wydarzeniu (https://www.facebook.com/tomekiprzyjacielenazywo/events)
Tam na bieżąco informujemy o sytuacji w poszczególnych miastach. 

Życzymy wszystkim możliwie wielkiego spokoju oraz zdrowia!
Dziękujemy i oby do zobaczenia na spektaklach 🙂 

Tomek i Przyjaciele na żywo – Tomek ratuje cyrk

29.02 Pruszków (sobota: 10:00; 12:30), Sala Widowiskowa CRiS 

01.03 Warszawa (niedziela: 10:00; 12:30; 15:00), OSiR Bemowo 

07.03 – 08.03 Poznań (sobota-niedziela: 10:00; 12:30; 15:00)Aula Artis

ŁódźKlub WytwórniaNOWY TERMIN WKRÓTCE

Gdańsk, Sala AWFNOWY TERMIN WKRÓTCE

ToruńCentrum Kultury JordankiNOWY TERMIN WKRÓTCE

BydgoszczTeatr PolskiNOWY TERMIN WKRÓTCE

05.04-06.04 Kraków (niedziela: 10:00; 12:30; 15:00 i poniedziałek: 10:30 i 17:00)Nowohuckie Centrum Kultury – KUP BILET

18.04 – 19.04 Katowice (sobota-niedziela: 10:00; 12:30; 15:00)Pałac Młodzieży – KUP BILET

25.04 Warszawa (sobota: 10:00; 12:30; 15:00), OSiR BemowoKUP BILET

20.09 Częstochowa (niedziela: 10:00; 12:30; 15:00)Akademickie Centrum Kultury – KUP BILET

26.09 Lublin (sobota: 10:00; 12:30; 15:00), Centrum Spotkania Kultur – KUP BILET

 

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ
 
—————————————————————————————–
Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!
 
Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.
 
Widowisko jest polską wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.
 
Przedstawienie będzie miało swoja polską premierę 29 lutego 2020 r., odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!
 

 FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ

—————————————————————————————–
BILETY:
 
Sprzedaż biletów, wyłącznie na ebilet.pl
 
Dzieci poniżej 2 lat:
 
Mają darmowy wstęp na wydarzenie, i zajmują miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać bilet oraz mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.
 
Dzieci niepełnosprawne poruszające się na wózkach:
 
Maja darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet. W sprawie biletu dla niepełnosprawnego dziecka poruszającego się na wózku, prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl; Ilość miejsc na poszczególnych spektaklach organiczna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń