O przedstawieniu

W odniesieniu do pojawiających się nowych decyzji Prezesa Rady Ministrów znoszących kolejne ograniczenia w życiu społecznym i kulturalnym, informujemy, że wszelkie decyzje dotyczące prezentacji spektaklu “Tomek i Przyjaciele” podejmujemy z uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników, aktorów i ekip realizujących wydarzenia. Podczas organizacji spektakli spełnimy wszystkie zalecenia sanitarno-epidemiologiczne. Bezpieczeństwo naszych widzów jest dla nas priorytetem. 

Prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki mailowej oraz informacji, dotyczących prezentacji spektaklu w Państwa mieście na dedykowanym danemu miastu wydarzeniu na Facebooku po linikiem. Tu na bieżąco informujemy o realizacji wydarzeń w poszczególnych miastach. 

Życzymy Wszystkim zdrowia i żebyśmy razem mogli znowu cieszyć się teatrem, bo teatr jest dla nas najważniejszą rzeczą na świecie!

Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

Tomek i Przyjaciele na żywo – Tomek ratuje cyrk 

Tomek i Przyjaciele na żywo – Tomek ratuje cyrk 

TBC Łódź, Klub Wytwórnia KUP BILET   (Przeniesiona z 11.07)
05.09 Kielce (sobota), Kieleckie Centrum Kultury  KUP BILET
12.09 Warszawa (sobota)OSiR Bemowo – KUP BILET
13.09 Bydgoszcz (niedziela), Teatr Polski KUP BILET
19.09 Rzeszów (sobota), Filharmonia Podkarpacka – KUP BILET
20.09 Lublin (niedziela)Aula Uniwersytetu Przyrodniczego – KUP BILET
26.09 Częstochowa (sobota)Akademickie Centrum Kultury  KUP BILET
27.09 Rybnik (niedziela), Teatr Ziemi Rybnickiej – KUP BILET
10.10 Poznań (Sobota), Aula Artis – KUP BILET
31.10 Mińsk Mazowiecki (sobota), Sala Koncertowa MSA – KUP BILET
08.11 Kalisz (Niedziela), Aula UAM – KUP BILET
14.11 Bielsko-Biała (Sobota), Sala BSK Stal Bielsko-Biała – KUP BILET 
22.11 Wrocław (Niedziela), Teatr Polski – KUP BILET 

 

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ
Wszystkie informacje dotyczące procedur udziału w musicalu zawarte są w regulaminie wydarzenia. TUTAJ
—————————————————————————————–
Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!
 
Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.
 
Widowisko jest polską wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.
 
Przedstawienie miało swoja polską premierę 29 lutego 2020 r. i odwiedziło wiele miast w Polsce. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!
 

 FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ

—————————————————————————————–
BILETY:
 
Sprzedaż biletów na ebilet.pl
 
Dzieci poniżej 2 lat:
 
Mają darmowy wstęp na wydarzenie, i zajmują miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać bilet oraz mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.
 
Dzieci niepełnosprawne poruszające się na wózkach:
 
Maja darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet. W sprawie biletu dla niepełnosprawnego dziecka poruszającego się na wózku, prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl; Ilość miejsc na poszczególnych spektaklach organiczna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń