O przedstawieniu

W odniesieniu do pojawiających się nowych decyzji Prezesa Rady Ministrów znoszących kolejne ograniczenia w życiu społecznym i kulturalnym, informujemy, że wszelkie decyzje dotyczące prezentacji spektaklu “Tomek i Przyjaciele” podejmujemy z uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników, aktorów i ekip realizujących wydarzenia. Podczas organizacji spektakli spełnimy wszystkie zalecenia sanitarno-epidemiologiczne. Bezpieczeństwo naszych widzów jest dla nas priorytetem. W związku z tym podane terminy mogą ulec zmianie.

Prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki mailowej oraz informacji, dotyczących prezentacji spektaklu w Państwa mieście na dedykowanym danemu miastu wydarzeniu na Facebooku po linikiem. Tu na bieżąco informujemy o realizacji wydarzeń w poszczególnych miastach. 

Życzymy Wszystkim zdrowia i żebyśmy razem mogli znowu cieszyć się teatrem, bo teatr jest dla nas najważniejszą rzeczą na świecie!

Do zobaczenia wkrótce na kolejowym szlaku!

Tomek i Przyjaciele na żywo – Tomek ratuje cyrk 

Nowe terminy!

Wiosna:

20.06 Kraków (sobota)Nowohuckie Centrum Kultury 
21.06 Łódź (niedziela),  Klub Wytwórnia 
27.06 Toruń (sobota)Centrum Kultury Jordanki
28.06 Gdańsk (niedziela), Sala AWF
Katowice koniec czerwca (data w trakcie przygotowania) Pałac Młodzieży 
Bydgoszcz koniec czerwca (data w trakcie przygotowania), Teatr Polski
Zakupów biletów na wiosenną trasę jest wstrzymany do momentu wydania zgody władz na bezpieczną
realizację spektakli . (Prawdopodobny termin potwierdzenia spektakli : 25 maja 2020)

Jesień:

05.09 Kielce (sobota), Kieleckie Centrum Kultury KUP BILET
12.09 Warszawa (sobota), OSiR Bemowo KUP BILET
19.09 Rzeszów (sobota), Filharmonia Podkarpacka KUP BILET
20.09 Lublin (niedziela)Aula Uniwersytetu PrzyrodniczegoKUP BILET
26.09 Częstochowa (sobota)Akademickie Centrum KulturyKUP BILET
27.09 Rybnik (niedziela), Teatr Ziemi RybnickiejKUP BILET
10.10 Poznań (Sobota), Aula ArtisKUP BILET
31.10 Mińsk Mazowiecki (sobota), Sala Koncertowa MSA KUP BILET
08.11 Kalisz (Niedziela), Aula UAMKUP BILET
14.11 Bielsko-Biała (Sobota), Sala BSK Stal Bielsko-Biała – KUP BILET 
22.11 Wrocław (Niedziela), Teatr Polski KUP BILET 

 

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ
 
—————————————————————————————–
Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!
 
Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.
 
Widowisko jest polską wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.
 
Przedstawienie miało swoja polską premierę 29 lutego 2020 r. i odwiedziło wiele miast w Polsce. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!
 

 FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ

—————————————————————————————–
BILETY:
 
Sprzedaż biletów na ebilet.pl
 
Dzieci poniżej 2 lat:
 
Mają darmowy wstęp na wydarzenie, i zajmują miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać bilet oraz mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.
 
Dzieci niepełnosprawne poruszające się na wózkach:
 
Maja darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet. W sprawie biletu dla niepełnosprawnego dziecka poruszającego się na wózku, prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl; Ilość miejsc na poszczególnych spektaklach organiczna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń