O przedstawieniu

W odniesieniu do pojawiających się nowych decyzji Prezesa Rady Ministrów znoszących kolejne ograniczenia w życiu społecznym i kulturalnym, informujemy, że wszelkie decyzje dotyczące prezentacji spektaklu “Tomek i Przyjaciele” podejmujemy z uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników, aktorów i ekip realizujących wydarzenia. Podczas organizacji spektakli spełnimy wszystkie zalecenia sanitarno-epidemiologiczne. Bezpieczeństwo naszych widzów jest dla nas priorytetem. 

Prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki mailowej oraz informacji, dotyczących prezentacji spektaklu w Państwa mieście na dedykowanym danemu miastu wydarzeniu na Facebooku po linikiem. Tu na bieżąco informujemy o realizacji wydarzeń w poszczególnych miastach. 

Życzymy Wszystkim zdrowia i żebyśmy razem mogli znowu cieszyć się teatrem, bo teatr jest dla nas najważniejszą rzeczą na świecie!

Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

Tomek i Przyjaciele na żywo – Tomek ratuje cyrk 

Tomek i Przyjaciele na żywo – Tomek ratuje cyrk

Zima /Wiosna 2021
31.01 Rzeszów (niedziela)
 Filharmonia Podkarpacka KUP BILET(przeniesione z 19.09.2020)
27.02 Lublin (sobota) Aula Uniwersytetu Przyrodniczego  KUP BILET (przeniesione z 20.09.2020)
27.03 Katowice (sobota) Pałac Młodzieży  KUP BILET (przeniesione z 4.10 i 7.11.2020)
28.03 Kraków (niedziela) Nowohuckie Centrum Kultury  KUP BILET
17.04 Wrocław (sobota) Teatr Polski  KUP BILET  (przeniesione z 22.11.2020)
18.04 Rybnik (niedziela)  Teatr Ziemi Rybnickiej  KUP BILET (przeniesione z 27.09.2020)


TBC Bielsko-Biała Sala BSK Stal Bielsko-Biała KUP BILET (przeniesione z 14.11.2020)

TBC Bydgoszcz  Teatr Polski KUP BILET (przeniesione z 13.09.2020)
TBC Częstochowa Akademickie Centrum Kultury KUP BILET (przeniesione z 26.09 i 8.11.2020)
TBC Łódź Klub Wytwórnia (przeniesione z 11.07)
TBC Marki Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne (przeniesione z 13.09 i 3.10 oraz 21.11.2020)

TBC Mińsk Mazowiecki Sala Koncertowa MSA  KUP BILET (przeniesione z 31.10.2020)
TBC Poznań  Aula Artis (przeniesione z 10.10 i 15.11.2020)

 

 

 

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ
Wszystkie informacje dotyczące procedur udziału w musicalu zawarte są w regulaminie wydarzenia. TUTAJ
—————————————————————————————–
Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!
 
Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.
 
Widowisko jest polską wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.
 
Przedstawienie miało swoja polską premierę 29 lutego 2020 r. i odwiedziło wiele miast w Polsce. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!
 

 FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ

—————————————————————————————–
BILETY:
 
Sprzedaż biletów na ebilet.pl
 
Dzieci poniżej 2 lat:
 
Mają darmowy wstęp na wydarzenie, i zajmują miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać bilet oraz mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.
 
Dzieci niepełnosprawne poruszające się na wózkach:
 
Maja darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet. W sprawie biletu dla niepełnosprawnego dziecka poruszającego się na wózku, prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl; Ilość miejsc na poszczególnych spektaklach organiczna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń