Rozkład jazdy

❤️Kochani Fani Tomka!

❗️W związku z rządowymi obostrzeniami związanymi z przeciwdziałaniem Covid-19 oraz w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, zmuszeni jesteśmy przenieść wszystkie spektakle na późniejsze terminy. Tomek i Przyjaciele wrócą do Was w 2021 roku, w terminach gwarantujących Wasze bezpieczeństwo. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, nie trzeba ich wymieniać.

🎭Dla nas, ludzi kultury, aktorów, ekip produkcyjnych, teatrów i sal koncertowych to bardzo trudny czas. Mamy już drugi w tym roku lockdown w kulturze. Dlatego w imieniu walczącego o przetrwanie całego sektora kultury, zwracamy się do Was z prośbą o zachowanie biletów i spotkanie się z “Tomek I Przyjaciele Na Żywo” w nowych datach.

👨‍👩‍👧‍👦Możecie być pewni, że wyjdziecie zadowoleni i ze świadomością, że warto było poczekać. Zapewniamy, że nie ma możliwości utraty środków wpłaconych na zakup biletów. Liczymy na Wasze wsparcie! A my odwdzięczymy się wspaniałymi spektaklami dla Was i Waszych pociech, które wzbogacą ich wrażliwość na kulturę i ubarwią ich dzieciństwo.

📅Wszystkie bieżące informacji dotyczące poszczególnych miast i już ogłoszonych terminów, znajdziecie na dedykowanych wydarzeniach w zakładkach wydarzenia https://www.facebook.com/pg/tomekiprzyjacielenazywo/events/

🚂Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia i pogody ducha. Wierzymy, że tylko razem, solidarnie zwyciężymy przeciwności. Do zobaczenia w przyszłym roku. ciuch ciuch!.

#solidarnizartystami #czekamniezwracam #tomekiprzyjacienazywo

 

Tomek i Przyjaciele na żywo – Tomek ratuje cyrk

TBC Łódź, Klub Wytwórnia,(przeniesione z 11.07)
7.11 Katowice (niedziela), Pałac Młodzieży  KUP BILET (przeniesione z 4.10)
8.11 Częstochowa (sobota), Akademickie Centrum Kultury KUP BILET (przeniesione z 26.09)
14.11 Bielsko-Biała (sobota), Sala BSK Stal Bielsko-Biała KUP BILET 
15.11 Poznań (niedziela), Aula Artis (przeniesione z 10.10)
21.11 Marki (sobota), Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne (przeniesione z 13.09->3.10)
22.11 Wrocław (niedziela), Teatr Polski  KUP BILET  

Zima /Wiosna 2021
31.01 Rzeszów (niedziela)
 Filharmonia Podkarpacka KUP BILET(przeniesione z 19.09.2020)
27.02 Lublin (sobota) Aula Uniwersytetu Przyrodniczego  KUP BILET (przeniesione z 20.09.2020)
27.03 Kraków (sobota) Nowohuckie Centrum Kultury  KUP BILET
18.04 Rybnik  Teatr Ziemi Rybnickiej  KUP BILET (przeniesione z 27.09.2020)
TBC BydgoszczTeatr Polski KUP BILET (przeniesione z 13.09.2020)
TBC Mińsk Mazowiecki Sala Koncertowa MSA  KUP BILET (przeniesione z 31.10.2020)

 

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania – pytania i odpowiedzi dostępne TUTAJ
 
BILETY:
 
Sprzedaż biletów na tiketmaster.pl oraz  ebilet.pl
 
Dzieci poniżej 2 lat:
 
Mają darmowy wstęp na wydarzenie, i zajmują miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać bilet oraz mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.
 
Dzieci niepełnosprawne poruszające się na wózkach:
 
Maja darmowy wstęp na wydarzenie, opiekun musi posiadać swój bilet. W sprawie biletu dla niepełnosprawnego dziecka poruszającego się na wózku, prosimy o kontakt mailowy pod adresem – niepelnosprawni@ebilet.pl; Ilość miejsc na poszczególnych spektaklach organiczna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń

W odniesieniu do pojawiających się nowych decyzji Prezesa Rady Ministrów znoszących kolejne ograniczenia w życiu społecznym i kulturalnym, informujemy, że wszelkie decyzje dotyczące prezentacji spektaklu “Tomek i Przyjaciele” podejmujemy z uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników, aktorów i ekip realizujących wydarzenia. Podczas organizacji spektakli spełnimy wszystkie zalecenia sanitarno-epidemiologiczne. Bezpieczeństwo naszych widzów jest dla nas priorytetem.

Prosimy o regularne sprawdzanie skrzynki mailowej oraz informacji, dotyczących prezentacji spektaklu w Państwa mieście na dedykowanym danemu miastu wydarzeniu na Facebooku po linikiem. Tu na bieżąco informujemy o realizacji wydarzeń w poszczególnych miastach.

Do zobaczenia na kolejowym szlaku!